Hakkımızda

Bir Adım Daha Önde

%100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan Labrus, hizmet akışının sürekliliğini sağlayabilmek, güven ve kaliteyi en yüksek seviyede tutabilmek için, yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta ve sizlere sunmaktadır.

İşinize Değer Katar

Konusunda uzman bir ekip ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayretinde olan Labrus, meydana gelebilecek sorunlarda alternatif, hızlı ve kalıcı çözümler üretir.

Labrus, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve uzmanlaşmış, profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır.

Kaliteli Hizmet

İhtiyaçlarınız için gerekli olan çözümler için gerekli olan analiz ve takibi büyük bir ustalıkla yapan Labrus, gereksiniminize en uygun biçimde ürettiği çözümleri katma değerli hizmetlere dönüştürerek, değişim ve farklılık yaratır, yönetir ve sürekliliğini sağlar.

Kullanıcı Dostu Çözümler

Her türlü detayı göz önünde bulunduran Labrus, hizmet kalitesinin deneyim ve detaylarda saklı olduğunu göz önüne alarak, uluslararası standartlara uygun, kullanıcı dostu çözümler ile üstün hizmetler sunar.

Profesyonel Yaklaşımlar

Açık kaynak kodlu yazılımların yanı sıra sizden gelen talepler doğrultusunda dünya devi yazılım ve donanım firmalarına ait çözümleri de tercih eden Labrus; yatırım maliyetlerinizi en aza indirmek için büyük bir titizlik ile ihtiyaç analizi yaparak, sektöre özel profesyonel hizmet ve çözümler sunar.


Misyon

Teknolojiye dokunup, kullanmak ile kalmayıp, sürekli gelişmek ve teknoloji geliştirerek, devamlı gelişim içinde olmak.

Vizyon

Dünya standartlarında yazılımlar geliştirerek ülkemizde ve uluslararası arenada saygınlığı olan bir yazılım firması olmak.